Markalı İçerik Aracı

Markalı İçerik Aracı

Artık 'marka adı' ile ücretli işbirliği (Paid Partnership) etiketi, istatistiklere erişimi olan tüm Instagram hesapları tarafından kullanılabilecek.Sosyal Medya Pazarlama alanında “Influencer Marketing” uzun bir süredir popülerliğini korumaya devam ediyor. Örneklerine bir çok farklı sosyal ağda rastlayabileceğimiz bu pazarlama alanı kendini en çok da Instagram’da belli ediyor. Gerek sosyal ağın kendi dinamikleri gerekse işletmelerin bu pazarlama alanındaki ölçümleme isteği sayesinde Instagram Haziran ayında markalı içerik aracını duyurmuştu.

Özelliği tam olarak Ağustos ayı içerisinde kullanıma sunan şirket, bu bakımdan ünlü ve kanaatçıların markalı içerik ile kullanıcı tarafından dikkatleri üzerine çekme gibi birçok konuda avantaj sağlamıştı. Aslına bakacak olursak Kanaat önderlerinde ise “paid partnership with” etiketi yer alıyordu. Böylelikle işletmeler gönderilerinde, beğeni, yorum, görülme gibi birçok bilgiyi istatistik üzerinde görebiliyordu.

istatistikler sayfasına erişim sağlayan her hesaba bu özelliği aktif olarak sunuyor. Bunla beraber tanıtım yapacak kişiler “paid partnership with” etiketini kullanmayanları algılayan bir sistemin olduğu ifade edildi. Bunu yapmayan kişilere uyarı olarak bir bildirim gideceği de belirtildi. Ayrıca giden bildirimde kullanıcılar için işletme etiketleme özelliğinin var olduğu bildirilecek.Şirket konu hakkında:”Bu bildirimlerin amacı “paid partnership with” etiketinin kullanılmasını kolaylaştırarak Instagram’ın markalı içerikleri konusunda topluluğu eğitmek.” dedi. Tabi bu bildirim Instagram’ın daha sonrasında uygulayabileceği yaptırımların bir habercisi olabilir.

Facebook İnstagram'ı son güncellemeler ile ticaret için uygun bir mekan haline getirmeye başladı diyebiliriz.Artık İnstagram'da karşımıza kişisel hesaplar kadar da Satış (İşletme) Profilleri çıkacaktır.

Sizlerde İnstagram'dan Maddi bir gelir elde etmek istemez misiniz ?

Eğer cevabınız evet ise yapmanız gereken sadece sitemizden  İnstagram takipçi hilesi  İnstagram beğeni hilesi Sosyal Medya hileleri satın almak olacaktır.

Nasıl Takipçi Alabilirim ? 

Alım yapmak yeni site tasarımımız ile artık çok daha kolay 

Sitemize instagram hesabınız ile giriş yapıp takipçi gönderme aracını kullanmanız yeterli olucaktır.Her 1 saatte 250 ücretsiz kredi alırsınız.Eğer kredileriniz yenilenince haber almak isterseniz siteye giriş yaptığınızda yukarıda çıkan kutucuğa evet olarak cevap vermeniz yeterli olucaktır.Bu sayede her kredi yenilenmesin de haberiniz olucaktır.Veyahutta sitemizde paketler bölümünden takipçi paketlerini en uygun fiyata alıp kullanadabilirsiniz.Paketler en geç 24 saat içerisinde hızla ve güvenle teslim edilir.Takipçi paketlerini bay bayan , türk , yabancı ,bot olarak seçebilirsiniz.Tüm takipçiler aktif takipçilerden oluşmaktadırlar.Takipçilerde aşıırı bir düşüş oluşmaz ayrıca sitemize her 1 saatte bir giriş yaparak 250 kredi kazanabilir ve ücretsiz İnstagram takipçi hilesinden faydalanabilirsiniz.

2017-12-17 00:31:55

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Takipçim Yetmiyor Ne Yapmalıyım ?

Takipçim Yetmiyor Ne Yapmalıyım ?

Artık ''Takipçilerim Yetmiyor'' Diyorsanız Buraya Bakın ! Ünlüler dünyasında bile paylaşım rekorları kıran, aynı zamanda kendi dünyasında şöhretler oluşturan ve en çok rağbet gören

WhatsApp'a Yeni 4 Özellik

WhatsApp'a Yeni 4 Özellik

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma devi WhatsApp’ın, Android kullanıcıların 4 yeni müjdesi var. Yakın zamanda Android kullanıcılarının kullanımına sunmayı planladığı bu dört